17.01. 2019

 

Vitajte v STAFF agentúre!

Nie všetky agentúry pracujú pre vysoké štandardy, a my si uvedomujeme, že bez vás by sme nemohli byť úspešní v podnikaní. Náš tím odborne kvalifikovaných konzultantov Vám dá špeciálnu starostlivosť o vás a vaše kariérne ciele. Poviete nám čo hľadáte - akú prácu a naši konzultanti sú pripravení sústrediť sa na Vaše konkrétne požiadavky.

Či hľadáte trvalé alebo krátkodobé zamestnanie, sme odhodlaní zaistiť vždy služby pre všetkých produktívnych uchádzačov. Budeme s Vami tráviť čas, budeme počúvať a budeme Vás podporovať na každom kroku, vždy poskytovať spätnú väzbu, poradenstvo a vždy Vás včas informovať, kde ste vo výberovom konaní. Pre registráciu alebo pre akékoľvek ďalšie informácie nás kontaktujte telefonicky alebo osobne na najbližšej pobočke.

Dnes pracuje cez nás vyše 2300 pracovníkov v rôznych odvetviach a ich spätná väzba má spoločné črty: "Radi u Vás pracujeme, lebo sa riadne o nás staráte." "Vysoká kvalita služieb a starostlivosti, ktoré ponúkate kandidátom a zamestnancom sú diametrálne odlišné od skúseností, ktoré máme v iných agentúrach."

Pravda je taká, že neprijímame hocikoho, máme oveľa "tvrdší" výberový proces a je to hlavne z dôvodu, že preberáme maximálnu zodpovednosť za to, aby sme dosadili vhodných a produktívnych kandidátov na pracovné miesta podľa požiadaviek našich klientov a za to, aby boli pracovníci v práci úspešní, mali dlhodobú prácu a dobre sa u nás cítili. Toto vieme zabezpečiť jedine kvalitným výberom klientov a pracovníkov a starostlivosťou o nich.

Ako vyzerá výberové konanie ?

1/ pozrite si naše ponuky práce v časti "Voľné pozície" alebo naše inzeráty na pracovných portáloch,

2/ pokial Vás niektorá ponuka zaujme, prečítajte si pozorne základné požiadavky na pozíciu, ktoré musíte spĺňať,

3/ keď spĺňate základné požiadavky na pozíciu, zavolajte nám na telefónne číslo, ktoré je uvedené v inzeráte,

4/ ak Vás konzultant pozval na osobný pohovor, prineste si so sebou stručný profesný životopis a dobrú náladu,

5/ na osobnom pohovore nás bude najviac zaujímať to kde ste pracovali, aké boli Vaše hlavné pracovné úlohy, koľko ste toho vyprodukovali a akú prácu hľadáte,

6/ súčasťou osobného pohovoru sú aj testy (manuálne zručnosti, osobnostné, cudzí jazyk, atď) podľa toho na akú pozíciu sa hlásite,

7/ zhodnotenie osobného pohovoru, testov, overenie referencii,

8/ odpoveď či sme Vás vybrali alebo nie dostanete do 3 dní.

Ak nenájdete vhodnú pozíciu z aktuálnych ponúk, jednoducho sa zastavte od 9.00 do 12.00 v našich pobočkách, zaregistrujte sa a keď bude pre Vás vhodná pozícia budeme Vás kontaktovať.

 

Zavolajte nám, radi Vám vyhľadáme vhodnú pracovnú pozíciu.


Hladám prácu