17.02. 2019

 

kuchar Tatryskladnik VZV

 

NOVÉ PRACOVNÉ POZÍCIE:


1. Operátor výroby AUTOMOTIVE (Žilina) - príjmeme manuálne zručných pracovníkov na práce vo výrobe v oblasti AUTOMOTIVE (obsluha strojov a zariadení, práce na montážnej linke, iné práce vo výrobe) Práca v trojzmennej prevádzke. Požiadavky: Min. 1 ročná prax vo výrobe.  Nástup: dohodou. Plat: základná mzda + mesačné, kvartálne a ročné odmeny. 
V prípade záujmu volajte: 0940 417 912, Michaela Janíčková

2. Skladník VZV (Žilina)- príjmene zručných skladníkov na obsluhu VZV pri práci v sklade. Práca je v jednozmennej prevádzke. Požiadavky: platný preukaz VZV, min. 1 ročná prax. Nástup: dohodou.
V prípade záujmu volajte: 0940 417 912, Michaela Janíčková

3. Operátor výroby ELEKTRO (Žilina) - príjmeme pracovníkov na manuálne práce vo elektrotechnickom priemysle (skladanie elekto komponentov podľa pracovného plánu, iné práce vo výrobe). Nástup: dohodou.
V prípade záujmu volajte: 0940 417 912, Michaela Janíčková

4. Operátor kontroly kvality (Voderady, Nitra, Galanta, Senec) príjmeme pracovníkov na kontrolu kvality LCD panelov (vizuálna kontrola kvality, ukladanie a drobné opravy LCD panelov, iné pomocné práce). Nástup: dohodou. 
V prípade záujmu volajte: 0948 950 910, Daniel Klačko

5. Operátor v textilnom priemysle (Svit) - príjmeme manuálne zručných pracovníkov na jednoduché práce v textilnom priemysle pri výrobe pančuchových výrobkov. Požiadavky: prax vo výrobe min. 1 rok, dobrý zrak, jemná motorika. Nástup dohodou. Dlhodobá práca. 
V prípade záujmu volajte: 0948 950 910, Daniel Klačko

6. Operátor výroby (Partizánske) - príjmene zručných pracovníkov do výroby na jednoduché manuálne práce (čistenie, vizuálna kontrola výrobkov, balenie, ukladanie do krabíc, obsluha strojov a zariadení). Práca jedno a dvojzmennej prevádzke. Požiadavky: manuálna zručnosť, dobrý zrak, pravidelná dochádzka do práce. Odmena od 3,00 EUR/hod.
V prípade záujmu volajte: 0948 950 920, Ľubica Valková

7. Operátor výroby (Partizánske) - príjmene zručných pracovníkov do výroby na manuálne práce vo výrobe strešných okien (obsluha strojov a zariadení, montážne práce, pomocné práce vo výrobe). Práca v dvoj a trojzmennej prevádzke. Požiadavky: prax vo výrobe min. 1 rok, manuálna zručnosť, pravidelná dochádzka do práce. Plat: základná mzda + široký systém benefitov a odmien.
V prípade záujmu volajte: 0948 950 920, Ľubica Valková

 

 

AKTUÁLNE BRIGÁDY: 

1. Operátor výroby AUTOMOTIVE (Žilina) - príjmeme manuálne zručných pracovníkov na brigádu v oblasti AUTOMOTIVE - zastupovanie interných zamestnancov (obsluha strojov a zariadení, práce na montážnej linke, iné práce vo výrobe) Práca v trojzmennej prevádzke. Možnosť plánovať si individuálne brigádu s konzultantom STAFFu. Požiadavky: Min. 1 ročná prax vo výrobe.  Nástup: dohodou. 
V prípade záujmu volajte: 0940 417 912, Michaela Janíčková

2. Operátor v potravinárskej výrobe (Prešov) - príjmeme manuálne zručných pracovníkov na brigádu v potravinárskej výrobe (výroba mrazených polotovarov, ukladanie surovín na výrobky, balenie a ukladanie výrobkov, iné pomocné práce vo výrobe) Práca na 12 hodinové zmeny v dvojzmennej prevádzke. Možnosť plánovať si individuálne brigádu s konzultantom STAFFu. Požiadavky: Min. 1 ročná prax vo výrobe.  Nástup: dohodou. 
V prípade záujmu volajte: 0940 417 912, Michaela Janíčková

3. Pomocný pracovník (Žilina) - príjmeme  pracovníkov na brigádu v papierenskej výrobe (ukladanie a balenie papierenských výrobkov, pomocné práce vo výrobe) Práca na 8 a 12 hodinové zmeny v dvojzmennej prevádzke. Možnosť plánovať si individuálne brigádu s konzultantom STAFFu. Požiadavky: Min. 1 ročná prax vo výrobe.  Nástup: dohodou. 
V prípade záujmu volajte: 0940 417 912, Michaela Janíčková

 

 

INTERNÉ POZÍCIE V AGENTÚRE STAFF:

1. Personálny konzultant/koordinátor (Žilina, Poprad, Partizánske) - komplexná starostlivosť o proces vyhľadávania a výberu vhodných kandidátov - oblasť brigády a personálny leasing. Full time job. Požiadavky: prax v oblasti výberu a náboru zamestnancov, riadenia ľudí a ich práce, znalosť PC na užívateľskej úrovni Word, Excel, Outlook, Internet, schopnosť nasledovať inštrukcie, aktívny vodič, znalosť cudzieho jazyka.
V prípade záujmu volajte: 0940 417 911, Mgr. Tomáš Maro


2. Personálna asistentka (Žilina, Poprad, Partizánske) - komplexná administratívna podpora pri výbere zamestnancov, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov zo SP a ZP, evidencia dochádzky zamestnancov, príprava podkladov pre mzdy. Full time job. Požiadavky: prax v administratíve, znalosť PC na užívateľskej úrovni Word, Excel+vzorce, Outlook, Internet, schopnosť nasledovať inštrukcie.
V prípade záujmu volajte: 0940 417 911, Mgr. Tomáš Maro

3. Key Account Manager - komplexná starostlivosť o klientov, ich vyhľadávanie, zisťovanie potrieb, nastavenie riešení na personálne potreby, uzatvorenie spolupráce, dohľad nad kvalitou poskytovaných služieb, budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientami. Požiadavky:  prax min. 5 rokov na pozícii OZ alebo KAM, skúsenosti z HR oblasti výhodou, znalosť regiónu, anglický alebo nemecký jazyk aktívne, MS Office, aktívny vodič. Full time job. Obsadzujeme samostatne pozície v regióne: Východ (Prešov, Poprad, Košice), Západ (Bratislava, Trnava, Nitra, Levice), Stred (Žilina, B.Bystrica, Zvolen).
V prípade záujmu volajte: 0940 417 911, Mgr. Tomáš Maro

 


 

 

Pokiaľ máte záujem o niektorú vyššie uvedenú pracovnú pozíciu, prosíme zavolajte nám, budeme sa Vám venovať.  Ďakujeme.